«چشم بی‌خواب» سراج در ارسباران

موسیقی کوک| آلبوم موسیقی «چشم بی‌خواب» با آواز حسام‌الدین سراج با حضور اهالی موسیقی در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می شود. این آلبوم موسیقی اثری با هنرمندی گروه موسیقی سور و آهنگسازی مجید مولانیا است.

جمشید صفرزاده با ساز سنتور، حمید قنبری و امین داوری با سازهای کوبه ای، علیرضا دریایی با کمانچه، صابر سوری با ساز عود، فرنام اسکندری با کمانچه آلتو و مجید مولانیا با ساز تار نوازندگان آلبوم موسیقی چشم بی‌خواب هستند.

پوستر رونمایی آلبوم چشم ‌بی‌خواب
پوستر رونمایی آلبوم چشم ‌بی‌خواب

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند جمعه ۲۸ تیر ساعت ۱۹ به فرهنگسرای ارسباران به نشانی سیدخندان، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

برگزاری نشست تیرماه هنرمندان موسیقی

این نشست با اجرای موسیقی گروه‌های برساد، آوای رود و گروه آمین شنبه ۲۹ تیر ساعت ۱۸ با حضور اهالی موسیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

در نشست تیرماه هنرمندان موسیقی، گروه موسیقی برساد با سرپرستی محمد رحیمی و آواز محمود عبدالملکی با همراهی نوازندگان امین کرزیان ساز کمانچه، محسن بخشی تار، طاها رئیس صفری تنبک، لیلا رحیمی سنتور و تارنوازی محمدرحیمی به اجرای موسیقی می‌پردازند.

گروه موسیقی آوای رود با آواز ادیب تیرانداز و همراهی شیوا عابدی با ساز کمانچه، علی شکریز با سنتور، علی عاطفی با تنبک، محمد بالوایه با تار، یاسر چاکرخ با سنتورباس، فرشید کیهان تبار با ساز نی و نوازندگی عود ادیب تیرانداز قطعات کردی نازنین، سلامه، ده ضربی واران و هفت ضربی شور را اجرا می‌کنند.

همچنین اجرای گروه آمین با قطعاتی در مایه افشاری با آواز امیرعباس ابراهیمی و همراهی یاسین خزایی سه تار، شیوا عابدی کمانچه، مهدی ایمانلو تنبک بخش دیگر این برنامه است.

دو نوازی تار با تارنوازی سینا شیرین ور و فرید قنبری راد اجرای دیگر این نشست است.

نشست ماهانه موسیقی با هدف معرفی گروه‌های موسیقی و جوانان با استعداد هنر موسیقی فعال در زمینه نوازندگی، آواز، ساخت ساز و آهنگسازی در موسیقی چند سالی است شنبه‌های آخر هر ماه با حضور اهالی موسیقی، پیشکسوتان و علاقه مندان در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.