چهارمین روز «سازخانه» پایان یافت

چهارمین روز «سازخانه» پایان یافت

موسیقی کوک| چهارمین روز نمایشگاه «سازخانه» روز گذشته در حالی برگزار شد که هنرمندانی از جمله کیهان کلهر، بهداد بابایی، سوسن اصلانی، عباس سجادی و جمعی از مدیران هنری همچون محمد الهیاری، علی مرادخانی و … در این رویداد فرهنگی حضور داشتند.

در چهارمین روز نمایشگاه سازخانه، تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی در این رویداد فرهنگی حضور یافتند. کیهان کلهر (نوازنده کمانچه) با وجود اینکه به دلیل برگزاری کنسرتش در تالار وحدت، روزهای پر مشغله‌ای را می‌گذراند، اما عصر روز گذشته حدود دو ساعت از نمایشگاه سازخانه بازدید کرد و با شرکت‌کنندگان در نمایشگاه به گفت‌وگو پرداخت. او نظراتش را درباره سازهای ساخت هنرمندان بیان کرد.

بهداد بابایی(نوازنده سه تار) و رضا موسوی‌زاده (نوازنده تار و سه‌تار) دو عضو هیئت مدیره خانه موسیقی ایران، عصر روز گذشته ساعاتی از نمایشگاه بازدید کردند و از غرفه های تار و سه‌تار که بیشترین تعداد شرکت‌کننده در نمایشگاه را دارد، بازدید کردند.

جمعی از مسئولان هنری هم ۱۲ دی ماه از نمایشگاه بازدید کردند. علی مرادخانی (مدیر موزه موسیقی ایران)، محمد الهیاری فومنی (رئیس دفتر موسیقی)، مجید رجبی‌معمار(مدیرعامل خانه هنرمندان ایران)، حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی)، حمیدرضا عاطفی (معاون اجرایی خانه موسیقی)، سید عباس سجادی (مدیر فرهنگسرای نیاوران) از جمله میهمانان این روز نمایشگاه بودند.

جمعی از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت هم روز گذشته با حضور در نمایشگاه سازخانه با شرکت‌کنندگان به گفت‌وگو پرداختند و با ساز‌های ساخت این هنرمندان آشنا شدند.

سومین نمایشگاه ساز خانه موسیقی «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز خانه موسیقی و با همکاری خانه هنرمندان ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می شود.