کاوه یغمایی و سینا سرلک مجوز گرفتند

موسیقی کوک| به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته سوم دی‌ماه مجوز ۱۴۱ تک آهنگ و دو آلبوم را صادر کرد.

آلبوم‌های “ماه بلند آسمون” به آهنگسازی هومن مهدویان و صدای فردین صاحب‌الزمانی و “به یاد آر” که شامل آثار برگزیده چهارمین دوره از مسابقه آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک جایزه رضا کروریان – ۱۳۹۸ است، مجوز انتشار گرفتند.

آلبوم “به یاد آر” بیان حکایت‌ها و قصه‌های قدیمی است که برای کودکان و به زبان آن‌ها نقل شده و در موسیقی سنتی تهیه شده است.

“تظاهر کن” با آهنگسازی و خوانندگی کاوه یغمایی و “بگذار و بگذر” با صدای سینا سرلک و آهنگی از سعید رضایی ازجمله تک آهنگ‌هایی هستند که در هفته سوم دی مجوز گرفتند.

گزارش صدور مجوز هفتگی دفتر موسیقی هر هفته توسط روابط عمومی دفتر موسیقی منتشر می‌شود. برای این آثار صرفاً مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.

دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی سیاستگذاری‌های کلان حوزه موسیقی کشور دارای وظایف ستادی، هدایتی و حمایتی از جمله:  تدوین سیاست‌های اجرایی، ‌هدایتی و حمایتی برای اعتلای موسیقی ایرانی، ارائه راهکارهای واقع بینانه برای شیوه تعامل با فرهنگ موسیقایی غیر ایرانی به گونه‌ای که ضمن آشنایی و برخورداری از امکانات این نوع موسیقی از احاطه و تسلط آن بر فرهنگ موسیقایی ایرانی پیشگیری شود و حمایت از پژوهش‌ها و مطالعات تخصصی و کاربردی برای شناخت امکانات و موانع رشد و توسعه موسیقی ایران است.