کرج میزبان کنسرت روزبه بمانی شد

کرج میزبان کنسرت روزبه بمانی شد

موسیقی کوک| خواننده و ترانه‌سرای آلبوم «کجا باید برم»، در کرج روی صحنه می‌رود. «روزبه بمانی» که سال گذشته اولین آلبوم رسمی خود را پس از مدت‌ها انتظار روانه بازار کرد، برگزاری کنسرت‌هایش را از تابستان امسال و با همکاری موسسه «آوای هنر» آغاز کرده و در تهران، ارومیه، اصفهان و رشت به اجرای زنده پرداخته است.

این خواننده در ادامه تور کنسرت‌هایش، روز پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ برای اولین بار در کرج روی صحنه خواهد رفت. این کنسرت به همت موسسه «سپهر مهر و ماه» در دو سانس (ساعت ۱۸ و ساعت ۲۱) در سالن VIP سینما تئاتر چمران برگزار می‌شود.

تهیه‌کنندگی این برنامه را آرتین ولی الهی، محمد ابراهیمی و دانیال مهدوی بر عهده دارند و مدیریت اجرایی آن بر عهده «گروه هنری-رسانه‌ای آوش» است.

بلیت‌های کنسرت ۳۰ آبان ۱۳۹۸ روزبه بمانی در کرج از طریق سایت ایران کنسرت به فروش می‌رسند. این بلیت‌ها از ۶۰ تا ۱۷۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

روزبه بمانی فعالیت‌های موسیقایی‌اش را با همکاری موسسه «آوای هنر» دنبال می‌کند و «مهرداد احمدزاده» به‌عنوان رهبر ارکستر و «شاهد صادقپور» به‌عنوان مدیر گروه با او همکاری می‌کنند. کنسرت این خواننده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران نیز ۵ آذر ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

گروه هنری-رسانه‌ای آوش، پیش‌ازاین برگزاری کنسرت خوانندگانی همچون مسیح و آرش، احسان خواجه امیری، رضا صادقی، علیرضا طلیسچی، هوروش بند، امیرعباس گلاب، حامد همایون، ماکان بند، شهاب مظفری و… را در شهرهای مختلف کشور بر عهده داشته است.