کردهای عصر جدید روی استیج

موسیقی کوک| کردهای عصر جدید روی استیج می‌روند. کارزان و باسط قاسمی دو خواننده‌ای که با هم برادرند و در اولین فصل از برنامه تلویزیونی «عصرجدید» حضور داشتند، ۲۶ دی ماه کنسرتی را در شهر هشتگرد برگزار می‌کنند.

این دو برادر پنجشنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۲۱ تازه‌ترین کنسرت خودشان را در تالار همایش ۹ دی شهر هشتگرد برگزار می‌کنند. قیمت بلیت کنسرت این دو هنرمند بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

برگزاری کنسرت این دو خواننده که پس از حضور در فصل اول برنامه عصرجدید به شهرت رسیدند، در شرایطی است که هنوز تهیه‌کننده و مدیربرنامه مشخصی به صورت رسمی برای این دو برادر معرفی نشده است.

ظاهرا در ماه‌های گذشته تعدادی از تهیه‌کنندگان عرصه‌های مختلف موسیقی، با ارائه پیشنهاداتی به برخی از استعدادهای برنامه‌های تلویزیونی از شهرت آنها برای برگزاری برنامه‌ها و مراسم مختلف بهره‌برداری می‌کنند.

کارزان و عبدالباسط قاسمی پیش از ورود به دنیای خوانندگی در پیشه آرایشگری و رانندگی فعالیت می‌کردند. این دو برادر صدای خود را اولین بار در فصل اول برنامه عصر جدید به مخاطبان ارائه کردند.

در این برنامه پرطرفدار بود که بعد از دریافت کارت طلایی از آریا عظیمی‌نژاد، به مرحله دوم هم رسیدند و اجرایشان در این مرحله نیز با اقبال مواجه شد.

بعد از پخش نخستین حضور آنها در برنامه بود که هم وطنان کرد زبان با جمعیتی بالغ بر ۴ هزار نفر از اجرای زنده این دو برادر در سنندج استقبال کردند.