کناره‌گیری معتمدی از جشن حافظ

کناره‌گیری معتمدی از جشن حافظ

به گزارش موسیقی کوک، درحالی که چند روز قبل لیست  کاندیداهای  دریافت جایزه بهترین خواننده تیتراژ فیلم یا سریال نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر اعلام شده بود، محمد معتمدی از این جشن کناره‌گیری کرد.

متن کناره‌گیری معتمدی از جشن حافظ که اینستاگرامش منتشر شد:

 

محمد معتمدی با انتشار متنی در اینستاگرامش از حضور در جشن حافظ به عنوان کاندید دریافت جایزه بهترین خواننده تیتراژ فیلم یا سریال کناره‌گیری کرد.

با سلام و عرض ادب.
از دوستان خوب و بزرگوار در جشن سالانه حافظ که بنده را برای جایزه بهترین خوانندگی تیتراژ کاندیدا کرده‌اند بی‌نهایت سپاسگزارم.

هرچند اگر نام اعضای هیئت داوران بخش موسیقی را می‌دانستم از تک‌تک آن عزیزان به اسم تشکر می‌کردم.

اینجانب به دلایل شخصی از حضور در این رقابت معذورم و برای دیگر کاندیداهای محترم آرزوی موفقیت دارم.

ضمناً همان‌گونه که قبلاً نیز از همه جشن‌های خوب کشورمان خواهش کرده‌ام، مجدداً درخواست دارم که حق انتخاب جهت شرکت یا عدم شرکت در این‌گونه رقابت‌ها را برای هنرمندان محفوظ و محترم بداریم.

شادی‌هاتان افزون باد.

با مهر
محمد معتمدی

محمد معتمدی برای خواندن موسیقی تیتراژ سریال «لحظه گرگ و میش» در کنار رضا بهرام (ممنوعه)، محسن چاوشی (بانوی عمارت)، سینا سرلک (حوالی پاییز)، علیرضا قربانی (چهارراه استانبول و سریال پدر) و رضا کولغانی (مغزهای کوچک زنگ زده) به عنوان کاندید دریافت جایزه بهترین خواننده تیتراژ فیلم یا سریال نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر معرفی شده بود.

لحظه گرگ و میش سریالی ساخته همایون اسعدیان بود. اسعدیان هم پیش از این از حضور در جشن حافظ کناره‌گیری کرده بود.

نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ، بیستم تیرماه برگزار می‌شود.