کنسرت علیرضا عصار در وزارت کشور

۲۷ و ۲۸ آذر برگزار می‌شود؛

موسیقی کوک|علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشورمان روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر تازه ترین کنسرت خود را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد کرد.

در این کنسرت که به همت موسسه «آوای هنر» میزبان مخاطبان است، قطعات آلبوم «جزعشق نمی خواهم»، تک آهنگ ها و دیگر قطعات خاطره انگیز او به رهبری ارکستر، پویا نیکپور اجرا خواهد شد.

علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشورمان تازه ترین تک آهنگ خود با نام «دلتنگ» را در فضای مجازی پیش روی مخاطبان خود قرار داد. در این قطعه که در اختیار مخاطبان قرار گرفته افشین مقدم ترانه‌سرا، علیرضا افکاری آهنگساز و سعید زمانی تنظیم کننده گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

علیرضا عصار ۴ بهمن ۱۳۴۸ در خیابان ری، کوچه آبشار به دنیا آمد. او نواختن پیانو را در ۵ سالگی آغاز کرد و نخستین استاد او کاووس سمندر بود.

نخستین کنسرتش را در سن ۱۶ سالگی در جایگاه نوازنده پیانو در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی اجرا کرد و پس از آن در سن ۲۲ سالگی (سال ۱۳۷۰ ) در تئاتر «پیروزی در شیکاگو» به کارگردانی داوود رشیدی و بازی مهدی هاشمی و فریماه فرجامی به عنوان نوازنده پیانو حضور داشت.

اولین تجربه خوانندگی او به‌طور رسمی، با اجرای قطعه «عیدانه» به سفارش مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما با سروده‌ای از مولانا و آهنگ‌سازی فؤاد حجازی در سال ۱۳۷۷ شکل گرفت.

پس از آن در فیلم سینمایی مرد عوضی به اجرای قطعه‌ای پرداخت و سپس به همراه محمد اصفهانی، «قدسیان آسمان» را اجرا کرد. اجرای ترانه« باغ زندگی»همراه با شادمهر عقیلی جزو برترین کارهای او به حساب می‌آید.

وجود اشعار «مولانا» و طرح مسایل اجتماعی از ویژگی‌های موسیقی «علیرضا عصار» است. بنابر گفته خودش، او شیفتگیِ ویژه‌ای به مولانا دارد.

او دارای مدرک کارشناسی حقوق بوده و متأهل است. علیرضا عصار رکورددار اجرای زنده در سالهای گذشته‌است.