کنسرت علیرضا قربانی در شهرستان‌ها

کنسرت علیرضا قربانی در شهرستان‌ها

موسیقی کوک| علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی که در ماه‌های گذشته درگیر اجرای پروژه «با من بخوان» با هنرمندی حسام ناصری و تعدادی دیگر از هنرمندان کشورمان بود، برای برگزاری چند کنسرت به شهر‌های مختلف کشورمان سفر می کند.

طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، علیرضا قربانی ساعت ۲۱:۳۰ سه‌شنبه سوم دی‌ماه ابتدا در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز میزبان مخاطبانش خواهد بود.

بعد از برگزاری کنسرت‌های «با من بخوان» با صدای علیرضا قربانی در تهران، قرار است اجراهای این خواننده برای فصل زمستان تمدید شود.

این خواننده ساعت های ۱۸ و ۲۱ در یکی از تالارهای شهر ارومیه کنسرتی را برگزار می‌کند. قربانی در ادامه ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۱۰ دی‌ماه در تالار شهید رجایی شهر قزوین به اجرای برنامه می‌پردازد و ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۳ دی هم به اجرای برنامه در مجتمع فرهنگی ستارگان اراک می‌پردازد.

علیرضا قربانی از اردیبهشت ماه سال ۹۸ بود که اجرای زنده پروژه «با من بخوان» را در تهران با برگزاری بیش از ۳۰ شب اجرا، آغاز کرد و با توجه به تغییر رویکرد موسیقایی این خواننده در سبک کاری با طیف پرشماری از مخاطبان مواجه شد.

او در این مدت تعدادی از قطعات پروژه از جمله «نیست شو»، «بوی گیسو»، «روزگار غریب»، «پل»، «عقیق» و «الله مزار» را در دسترس مخاطبان قرار داد.

«الله مزار» براساس یک قطعه عاشقانه از موسیقی محلی خراسان و با موسیقی و تنظیم حسام ناصری تهیه شده است.

انتشار آلبوم «افسانه چشم هایت» به آهنگسازی مهیار علیزاده و خوانندگی مشترک با همایون شجریان، برگزاری چند کنسرت در کشورهای اروپایی و حضور در برخی پروژه سینمایی و تلویزیونی به عنوان خواننده تیتراژ از جمله فعالیت‌های قربانی در ماه‌های گذشته به شمار می‌رود.

در توضیح پروژه «با من بخوان» آمده است: «مراحل تولید موسیقی پروژه «با من بخوان» از یک سال قبل توسط حسام ناصری آغاز شد و ماحصل یک سال فعالیت او تولید آثاری شد که مجموعاً بیش از ۹۰ دقیقه بود.

البته او برای این پروژه تمرکز اصلی خود را روی تولید قطعات جدید قرار داد و چند اثر محبوب علیرضا قربانی که طی سال‌های گذشته منتشر شده بود را هم مجدداً تنظیم کرد.

یکی از نکاتی که در قطعات با من بخوان به وضوح مشخص بود این بود که تلاشی برای نمایش کاراکتر کاملاً متفاوتی از علیرضا قربانی وجود نداشت اما تلاش بر این بود که ضمن پایبندی به یک سری اصول موسیقی ایرانی و امضای همیشگی اجراهای علیرضا قربانی، تلفیقی مدرن رخ دهد.

همین تلفیق مدرن باعث شد تا کنسرت‌های «با من بخوان» در سعدآباد پذیرای مخاطبانی از طیف‌ها و سنین مختلف باشد.»