کنسرت هنرستان موسیقی دختران برگزار می‌شود

در قالب موسیقی ایرانی ایرانی، غربی و ارکسترال

موسیقی کوک| هنرستان موسیقی دختران با همکاری بنیاد رودکی دوم بهمن ماه در تالار رودکی کنسرت برگزار می‌کند؛ این برنامه در چند بخش با اجرای آثاری از مرتضی نی‌داود، فرامرز پایور،‌ رکن‌الدین مختاری و … به روی صحنه می‌رود.

در بخشِ اول این برنامه، ارکستر ایرانی هنرستان به سرپرستی «هیلا فیض‌پور» قطعاتی همچون مقدمه دشتی به آهنگسازی مهرداد دلنوازی و آتش دل به آهنگسازی و تنظیم مرتضی نی‌داوود و خوانندگی امیر صادقین را اجرا می‌کند.

در بخش دوم به سرپرستی «گلنوش صالحی» قطعات پرنیان به آهنگسازی فرامرز پایور و تنظیم کاوه میرحسینی و رنگ چهارگاه با تنظیم رکن‌الدین مختاری  و در بخش سوم به سرپرستی و رهبری محمدرضا فیاض، قطعات پیش درآمد دشتی به آهنگسازی و تنظیم رضا محجوبی و کاروان به آهنگسازی و تنظیم ابوالحسن صبا را اجرا می‌کند.

در این برنامه گروه گیتار هنرستان موسیقی دختران هم به سرپرستی مهرداد پاکباز قطعه سوئیت بیژن و منیژه (شادی دختران تورانی) به آهنگسازی حسین دهلوی و تنظیم مهرداد پاکباز و … و ارکستر سمفونیک هنرستان موسیقی دختران به رهبری سهراب کاشف آثاری از آهنگسازانی چون شوبرت، موتزارت، بتهوون، سهراب کاشف و … را روی صحنه می‌برد.

کنسرت هنرستان موسیقی دختران با همکاری بنیاد رودکی ساعت هجده دوم بهمن ماه در تالار رودکی اجرا می‌شود.همه بلیت‌های این کنسرت در سایت بلیت‌فروشی به پایان رسیده است.