کنسرت پالت دگرگون‌شده

کنسرت پالت دگرگون‌شده

گروه موسیقی «پالت» روزهای ۲۹ و ۳۰ مرداد تازه‌ترین کنسرتش را در ایوان عطار کاخ سعدآباد به روی صحنه می‌رود.

موسیقی کوک| گروه موسیقی «پالت» که در ماه‌های اخیر با تغییرات زیادی در ترکیب اعضای خود روبه‌رو شده، روزهای ۲۹ و ۳۰ مرداد تازه‌ترین کنسرتش را در ایوان عطار کاخ سعدآباد برگزار خواهد کرد.

گروه موسیقی «پالت» متشکل از امید نعمتی خواننده، کاوه صالحی نوازنده گیتار و مهیار طهماسبی نوازنده ویولنسل ۲۹ و ۳۰ مرداد تازه‌ترین کنسرت خود را در مجموعه ایوان عطار کاخ سعدآباد برگزار می‌کند. در این کنسرت به احتمال فراوان علاوه بر تک آهنگ‌های جدید گروه آثار منتخب آلبوم‌های گذشته این گروه از جمله «آقای بنفش»، «شهر من بخند» و «تمام ناتمام» را برای مخاطبان اجرا می‌شود.

این کنسرت که بعد از مدت‌ها توقف در اجراهای زنده گروه «پالت» پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد، تازه‌ترین اجرای زنده این گروه، بعد از تغییر و تحولاتی است که در ترکیب خود به وجود آورده و می توان گفت که فصل جدیدی از فعالیت های پالت با این کنسرت‌ها آغاز شده است.

روزبه اسفندارمز نوازنده کلارینت و سرپرست گروه موسیقی پالت به دلیل مهاجرت از کشور و داریوش آذر نوازنده کنترباس به دلیل انجام فعالیت‌های مستقل به عنوان خواننده، دو نفر از اعضای پالت بودند که در ماه های قبل گروه «پالت» را ترک کردند.

امید نعمتی خواننده گروه «پالت» مدتی قبل، درباره جدایی دو عضو اصلی گروه و فعالیت‌های جدید این مجموعه گفته بود: « جدایی اسفندارمز و آذر از گروه پالت شوک بزرگی برای این گروه بود به ویژه که روزبه اسفندارمز بازوی اجرایی گروه و همیشه موثر بود و رفتنش یک خلاء را در گروه پالت ایجاد کرد که رفتن داریوش آذر ایجاد نکرد.

جدایی این دو عضو مهم گروه یک دوراهی مهمی را پیش پای ما گذاشت؛ یعنی یا باید پالت را تعطیل می‌کردیم یا فعالیت خود را ادامه می‌دادیم. ما هم راه دوم را انتخاب کردیم و این روزها در حال آماده‌سازی قطعات جدید پالت هستیم. درواقع وقتی دیدیم مخاطبان دوست دارند فعالیت پالت ادامه‌دار باشد با کاوه و مهیار تصمیم به نگهداری و احیای گروه پالت گرفتیم.»