امیر اثنی‌عشری با شبروان روی صحنه می‌رود

امیر اثنی‌عشری با شبروان روی صحنه می‌رود
1

موسیقی کوک| گروه شبروان به سرپرستی آرش کاووسی و خوانندگی امیر اثنی‌عشری در یادبود سالگرد زلزله کرمانشاه به روی صحنه می رود.

امیر اثنی‌عشری خواننده موسیقی ایرانی با ذکر جزئیات این کنسرت اعلام کرد: « در این کنسرت که دوم آذرماه در سالن رودکی برگزار می شود گروه شبروان در دو بخش دشتی و شور قطعاتی را اجرا می کند، که قطعه “زخم نهان” از ساخته های آرش کاووسی برای اولین بار به یاد حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه اجرا می شود.»

اثنی‌عشری ادامه داد: «قرار است نیمی از عواید این کنسرت نیز به زلزله زدگان اختصاص یابد و بلیت فروشی این کنسرت هم اکنون در سایت تیوال آغاز شده است».

بعد از زلزله کرمانشاه بسیاری از گروه‌های موسیقی وارد عرصه کمک رسانی شدند و در خبرها و گزارش‌های مختلفی تخصیص بخشی یا کل عواید اجراهای موسیقی به زلزله‌زدگان کرمانشاه دست به دست شد. هر چند با گذشت یک سال از زلزله کرمانشاه هنوز بسیاری از مشکلات مردم آن خطه برطرف نشده است اما شاید با دست به دست هم دادن مردم و البته هنرمندان در عرصه های مختلف فضا رو به بهبود حرکت کند و به زودی شاهد باشیم که کلیه مناطق آسیب دیده دوباره و بهتر از قبل ساخته شده است.

اعضای گروه شبروان در این برنامه عبارتند از:

آرش کاووسی: سرپرست گروه و تار، رضا صدرالدینی: تمبک، محمد جوزی: عود، نوید جمالی پور: کمانچه، محسن میرزایی: سنتور، حامد مردانی: نی، مرضیه ریوند: تار، امیرعباس برفی: دف و امیر اثنی‌عشری: خواننده.