دلیار با دو بانوی خواننده به صحنه می‌آید

به گزارش موسیقی کوک، نازلی سلطان‌زاده خواننده گروه دلیار درباره اجرای پیش رو گروه گفت: این سومین همکاری من با گروه دلیار به سرپرستی ندا بهزاد است. اولین اجرای من با این گروه ۲۰ آذر سال گذشته، دومین اجرا روز ۱۲ تیرماه امسال و سومین همکاری ما در فرهنگسرای نیاوران خواهد بود.

او ادامه داد: این کنسرت به صورت مشترک با دو خواننده متشکل از بنده و خانم عاطفه نوروزی روی صحنه می‌رود و به شکلی تهیه شده است که هرکدام از ما دو قطعه اجرا کرده و نفر بعدی روی سن خواهد رفت. با این تفاوت که قطعات من همگی شاد فولکلوریک بوده و قطعات خواننده دیگر پاپ است. همچنین در انتهای برنامه یک قطعه به صورت مشترک با صدای من و خانم نوروزی اجرا خواهد شد.

سلطان‌زاده به رپرتوار اجرایی اشاره کرد و گفت: “باغ مولوی” (بندری)، “کابوکی” (کوردی)، “فریده” (آذری)، “آی جونم” (شیرازی) رپرتوار من در این کنسرت است و “آتش‌ترین بانو”، “سجاده” و “مجنون” رپرتوار اجرایی نوروزی هستند. ضمن آنکه قطعه “شانه” به صورت مشترک توسط من و خواننده دیگر به دو زبان فارسی و آذری اجرا خواهد شد.

تنظیم قطعات کنسرت گروه  دلیار بر عهده محمد امیر ارجمند است و تهیه‌کنندگی آن را محسن اعتماد زاده بر عهده دارد. سرپرست گروه و نوازنده درامز برعهده  ندا بهزاد است، گیتار باس را  آرمیتا سلیمی می‌نوازد، نوازندگی گیتار الکتریک را نگین پارسا انجام خواهد داد، کیمیا نیک پور فرخ کمانچه می‌نوازد ماهسیما فلاحی نوازنده قلوت است،  آذین نصرتی ویلن می‌نوازد، ساز قانون: را سحر میرهاشمی نوازندگی می‌کند، سمانه گلکار نواختن پرکاشن را برعهده دارد و یاسمن ناصری پیانیست گروه دلیار است.  

این کنسرت روز جمعه ۱۸ آبان ماه ساعت ۲۱ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.