کنسرت “یوگنی گرینکو”  دوباره تمدید شد

بدنبال استقبال گسترده علاقه مندان به موسیقی، کنسرت “یوگنی گرینکو”  موسیقیدان مشهور روس برای دومین بار تمدید شد.

 به گزارش سایت خبری- تحلیلی موسیقی کوک به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو، کنسرت “یوگنی گرینکو” موزیسین روس که قرار است روزهای ۲۷  و ۲۸ تیرماه سال جاری در سالن وزارت کشور برگزار شود ، به دلیل استقبال علاقمندان یک سانس ساعت ۱۸ در روز ۲۷ تیرماه تمدید شد.
بلیت فروشی سانس جدید این کنسرت از روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه ماه ساعت ۱۴ در سایت ایران کنسرت آغاز می شود و علاقمندان می توانند بلیت های این رویداد موسیقیایی  را خریداری کنند.

کنسرت “یوگنی گرینکو” موسیقی دان اهل روسیه برای اولین بار در ایران توسط مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو و با همکاری موسسه فرهنگی هنری ” ققنوس” برگزار می شود. این موسیقی دان سرشناس روس که با همراهی گروهش کنسرت های متعددی را در کشورهای مختلف برگزار کرده ، تیرماه سال جاری برای نخستین بار برای علاقمندان موسیقی در ایران  نیزکنسرت برگزار می کند.

دقایقی پس از آغاز بلیت فروشی اینترنتی این کنسرت تمامی بلیت ها بفروش رفت و همین موضوع در کنار تقاضای گسترده موسیقی دوستان مسوولان برگزاری کنسرت را بر آن داشت تا دوبار کنسرت را تمدید کنند.

یوگنی گرینکو Evgeny Grinko آهنگساز و نوازنده پیانوی توانمند روسی است. او موسیقی را از ۱۶ سالگی و تحت تاثیر گروه‌های پانک آغاز کرد و در ابتدا به‌عنوان درامر و گیتاریست با گروه‌های نه چندان شناخته‌شده همکاری کرد.

او از سال ۲۰۰۸ به‌صورت حرفه‌ای وارد دنیای موسیقی شد؛ اما نقطه عطف کارنامه او در سال ۲۰۱۰ رقم خورد که با نوشتن قطعه والس Valse به شهرت جهانی دست یافت.

این والس تنها در یوتیوب ۱۵ میلیون بار دیده شده است. ۱۵ میلیون بازدید برای این سبک موسیقی عدد قابل قبولی است. بسیار ساده و بدون هیچگونه تجهیزات ویژه تصویربرداری ساخته شده است.

به‌مدت ۸ سال او فعالیت کژدار و مریزی داشت و سرانجام در سال ۲۰۱۸ با انتشار آلبومی هم‌نام خودش به شهرت جهانی دست یافت.