رضا یزدانی به برج میلاد می رود

جدیدترین کنسرت «رضا یزدانی» در آستانه بیست سالگی فعالیتش؛

به گزارش موسیقی کوک، سالن مرکز همایش‌های برج میلاد تهران  ۲۳ آذر ۱۳۹۷ میزبان کنسرت «۲۰ سال با رضا یزدانی» خواهد بود.

فروش بلیت‌های این برنامه  به تازگی آغاز شده است و آن طور که درباره این اجرا توضیح داده شده، بناست  منتخبی از قطعات خاطره‌انگیز رضا یزدانی و خصوصاً آثاری که کمتر یا هرگز در کنسرت‌های او اجرا نشده‌اند در رپرتوار اجرای ۲۳ آذر روی صحنه سالن همایش های برج میلاد اجرا شود. 

همچنین تا پیش از این کنسرت هم دو قطعه و دو موزیک‌ ویدئوی جدید با صدای رضا یزدانی منتشر می‌شود.

تور کنسرت‌های بیست سال با رضا یزدانی بعد از تهران قرار است در شهرهای مختلف ایران هم به روی صحنه برود. البته پیش از شروع این تور، کنسرت رضا یزدانی در شهر تبریز برگزار می‌شود. طبق برنامه‌ریزی انجام شده او روز ۲۹ آبان و در  دو سانس مهمان مردم این شهر خواهد بود.

رضا یزدانی متولد ‎۲۴ مهر ۱۳۵۲ در تهران است. این  خواننده، نوازنده، آهنگساز و هنرپیشه ایرانی از نوجوانی موسیقی کار می‌کرد و از شاگردان فرشید اعرابی بود. رضا یزدانی در نواختن گیتار به‌ویژه گیتار الکتریک تبحر دارد. اشعار ترانه‌های انتخابی او به‌طور عمده درون‌مایهٔ اجتماعی و نوستالژیک دارند. او فرزند دکتر حسن یزدانی است.

حضور در تقش اصلی فیلم “تیک‌آف” به کارگردانی احسان عبدی‌پور،، خوانندگی تیتراژ فیلم “من ناصر حجازی هستم،  انتشار آلبوم «دوئل در آینه»، آهنگسازی و خوانندگی تیتراژ سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی، خوانندگی تیتراژ سریال «گمشدگان» به کارگردانی رضا کریمی، انتشار آلبوم “درهم”،  خوانندگی در تیاتر پیکان جوانان به کارگردانی محمد رحمانیان و حضور در فیلم سینمایی “خوک” به کارگردانی مانی حقیقی بخشی از فعالیت‌های یزدانی در این سال‌هاست.

او  موسیقی حرفه‌ای را در ۲۵ سالگی با آهنگسازی و خوانندگی برای تئاتر دادگاه جنجال برانگیز در سال ۱۳۷۷ شروع کرد و بعد از آن نیز آهنگسازی و خوانندگی تئاتر اگر باران بخواهد را در سال ۱۳۷۸ انجام داد.