آلبوم«سرخ‌پوست» در بازارهای جهانی

کمپانی پلازامایر موسیقی متن فیلم نیما جاویدی را پخش کرد؛

به گزارش موسیقی کوک، آلبوم موسیقی متن فیلم سینمایی «سرخ‌پوست» به کارگردانی نیما جاویدی توسط کمپانی پلازامایر از روز گذشته ۱۴ تیرماه در بازارهای دیجیتال دنیا همچون آی تونز، اپل موزیک، آمازون موزیک، اسپاتیفای و … پخش شد.

Last Day in Jail، Countdown، Time to Leave This Place، Ultimatu، Pieces from the Whole،  Looking Everywhere for Him، Gas Attack، Aftermath، Losing Consciousness، Dead End، We Know Everything Now، Suspicion، Light & Darkness، Circles، One More Timeو  Free Him قطعات ۱۶‌گانه این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

موسیقی متن فیلم سینمایی «سرخ‌پوست» را رامین کوشا آهنگساز جوان ایرانی ساکن آمریکا ساخته است.

رامین کوشا آهنگساز و موسیقی دان متولد سال ۱۳۶۶ در ایران است که در حال حاضر ساکن لس‌آنجلس است.  او از هفت سالگی در ایران به فراگیری پیانو و تئوری موسیقی پرداخت و پس از تکمیل دبیرستان به آمریکا مهاجرت کرد و در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج در رشته موسیقی فیلم به تحصیل مشغول شد. او تحصیلاتش را در دانشگاه یو‌سی‌ال‌ای ادامه داد.

این آهنگساز جوان همزمان با تحصیلات دانشگاهی به صورت خصوصی از محضر استادانی چون یان کروس، بروس بروتن و احمد پژمان بهره برد.

کوشا بعد از  از فارغ‌التحصیلی در کنار آهنگسازان نامدار هالیوودی از جمله هانس زیمر، کریستوفر یانگ و دیوید نیومن به کار پرداخت.

او این روزها، استودیو موسیقی مستقلی در لس‌آنجلس دارد و بیش از چهل موسیقی متن برای فیلم های سینمایی، مستند و سریال های تلویزیونی آمریکا  از قبیل : Sharknado , 1st Born، , Killing Fields , Five Thirteen , Fifth Passenger ساخته است.  «دومین ظهور مسیح» (The second coming of Christ) هم اثر درخشانی است که وارد دوره اول اسکار ۲۰۱۸ شد و موسیقی متن آن را این آهنگساز موفق ایرانی آمریکایی ساخته شده است.

در کارنامه رامین کوشا، این آهنگساز موفق ایرانی نامزدی جشنواره معتبر بین‌المللی HMMA«موسیقی در رسانه هالیوود» ۲۰۱۷ و اینترنشنال فیلم‌فستیوال ۲۰۱۷ نیز به چشم می خورد.

او قبل از ساخت موسیقی متن فیلم «سرخ‌پوست» برای فرهاد نجفی موسیقی متن فیلم  «اتاق شماره صفر» را ساخته بود.